קוקו שלנו היה במהלך חג הפסח במשך 5 ימים בפנסיון, למען האמת לא הכרתי את הדבר הזה שיש פנסיון לכלבים וקצת חששתי מהחוויה שתהיה לקוקו! אבל אני רוצה לציין שמההתחלה שפגשנו את מריה שמוליק וכל הצוות כבר הרגשתי יותר בטוחה, היחס החם, המקום נראה מטופח ולא מוזנח, וכמובן שבמהלך חול...

מוטי ממאולפים זה שם הדבר .

קיבלנו כלבה בשם ג'סיקה היינו צריכים לאלף אותה ופנינו למאלף אחר וישר ידענו ששם לא נשאיר אותה . 

פנינו למוטי ממאולפים הופתענו לטובה בגישה המיוחדת שלו לכלבתנו . 

מוטי במסירות רבה בדק את ג'סיקה בסביבות השלוש שעות ולאחר שראינו בכמה אהבה הוא עושה זאת...

תודה תודה תודה !!

המציאות השתנתה , מוקה רגועה וממושמעת ... ההסתגלות לבית עברה חלק ונהננו בסוף השבוע לעבוד איתה . אני מצליחה לתרגל איתה , שוב תודה על העבודה המקצועית וההכוונה.

למוטי ושמוליק האלופים !!

מאוד חששתי , אבל ברוגע שלכם ובאהבה רבה לכלבים , השארתי את חלק מהמשפחה שלנו אצלכם בפנסיון "מאולפים" . עדכנתם אותי בהודעות ובשיחות טלפון. שירות יוצא מן הכלל !! גארד האהוב שלי חזר שמח ואפילו אחרי מקלחת !! חברים ממליצה עליכם בחום ובאהבה . זה לא מובן...

רוצה לפרגן לצוות מאולפים על האילוף המטורף שהם עשו לכלבים שלי על האחריות שהם מגלים גם שהכלבה לא אצלם , בגדול מקום איכותי מבחינת האילוף היחסי אנוש ובעיקר הדאגה והיחס ואהבה שהם נותנים לכלבים . ממליץ בחום !!

יש לו פנסיון מעולה ! הכלב שלנו חזר כאילו כלום לא השתנה .

טיפול ויחס נדיר !!!

מאולפים האלופים!!!

תודה ענקית לצוות מאולפים מוטי ושמוליק על המאמץ הגדול, לשמירה על בל שלנו מערב החג ועד היום, בהתראה קצרה מאוד .... ובסוף גם מקלחת ובושם לבל... ממני שוב שאפו .

מוטי ושמוליק צוות מאולפים האלופים תודה לכם על חודש מהנה ומאתגר שלג הגיעה אליכם לאילוף לפני חודש כלבה שובבה שלא מקשיבה לכלום והיום אחרי חודש שלג חזרה הביתה ממושמעת מקשיבה היום ממש כיף להיות בחברתה בבית אז תודה לכם על הכל משפחת ליבנה ושלג .

Please reload